Zamówienia:

O nas

Halo Obiad to miejsce w którym można smacznie zjeść, odpocząć w trasie czy codziennym zabieganiu, wypić świeżo zmieloną, aromatyczną kawę, zamówić obiad z dowozem do dowolnego miejsca jak również zaplanować z nami imprezę. My ją przygotujemy według Państwa wytycznych, doradzimy menu, zamówione dania dowieziemy na miejsce, obsłużymy i pozostawimy po sobie jedynie zadowolenie.

Kuchnia naszej restauracji Halo Obiad oparta na wieloletnich tradycjach, a jakość bez kompromisów i profesjonalizm w każdym calu to główne wartości jakimi się kierujemy. Aby mogli Państwo nas lepiej poznać w zakładce Referencje na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokumenty potwierdzające nasze słowa. Współpracujemy od lat z wieloma kontrahentami, którzy są niezmiennie zadowoleni z naszych usług. Lojalnie towarzyszymy im w ich imprezach obsługując je, doradzając i odciążając z obowiązków.

Restauracja Halo Obiad

A teraz trochę historii. Skąd pomysł na Halo Obiad?

Marzyliśmy o stworzeniu miejsca, w którym każdy klient poczuje się komfortowo i będzie mógł znaleźć w menu coś dla siebie. Dlatego też po wielu miesiącach przemyśleń i przygotowań postawiliśmy na różnorodną kuchnię, w której każdy konsument odnajdzie pożądany smak. Każde danie znajdujące się w naszej ofercie jest przygotowywane z wielką starannością, tak by cieszyć nie tylko kubki smakowe, ale i oko. Kucharze naszej kuchni codziennie układają menu by zachować różnorodność tak ważną dla zachowania zdrowia. Każde danie jest wyjątkowe. Codziennie także zmieniamy ofertę zestawów obiadowych przez co mogą Państwo stołować się u nas długofalowo nie martwiąc się, że będą codziennie jeść to samo. Kreatywność kucharzy nie zna granic. Kuchnia polska, włoska, francuska to tylko część naszej oferty. Stworzyliśmy restaurację, w której dbamy o dobro klienta. Produkty, z których składają się nasze dania są świeże i starannie selekcjonowane przez szefa kuchni. Oczywistym jest, że dobry wygląd potrawy to połowa sukcesu, jednak jego najważniejszą częścią są właśnie produkty wysokiej jakości. Razem daje to niesamowite doznania kulinarne, których zasmakują Państwo wybierając naszą restaurację i usługi. Można także jak wyżej wspomnieliśmy zamówić u nas obsługę gastronomiczną każdej imprezy, od tych rodzinnych po biznesowe. Catering w Lesku zyskał nowy wymiar. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dopasowujemy się do wymagań klienta tak, by sprawić mu jak największą satysfakcję.

Restauracja Halo Obiad

Odwiedź naszą restaurację w Lesku. Lokal Halo Obiad znajduje się tuż obok stacji benzynowej Shell na drodze krajowej nr 84, Lesko-Ustrzyki Dolne. Łatwy dojazd i widoczne miejsce oszczędzi Państwa czas w drodze do pracy czy domu. Można do nas wskoczyć na szybki lunch, ale także na długi, rodzinny obiad z rodziną czy spotkanie biznesowe. Czekają na Państwa także pożywne śniadania i kolacje. Ugościmy Państwa i Państwa znajomych na przyjacielskim spotkaniu. Wszystko to w miłej atmosferze czterech ścian naszego Halo Obiadu. Jesteśmy łatwo dostępnym punktem gastronomicznym w Lesku.

Korzystając z Naszych usług można mieć pewność, że będzie smacznie.