Zamówienia:

Catering i smacznie i zdrowo

informacje CATERING

Bar Halo Obiad to miejsce w którym od czerwca 2015r. dokładamy wszelkich starań, aby serwowane przez Nas posiłki były przede wszystkim smaczne, zdrowe i nie „polepszane” gotowymi półproduktami. Grupa zadowolonych i przede wszystkim powracających do Nas Klientów sukcesywnie wzrasta i podążając za ich oczekiwaniami rozszerzamy działalność baru Halo Obiad o usługę CATERINGU.

Dlaczego warto wybrać catering na swoje przyjęcie? Czy warto? Odpowiedź jest oczywista – TAK. Catering pozwoli Państwu zaoszczędzić czas,a często i środki jakie ponieśliby Państwo na przygotowanie posiłków samodzielnie w domowym zaciszu. Zamiast zawracać sobie głowę gotowaniem i martwić się czy na pewno gości usatysfakcjonują serwowane przez Państwa dania mogą Państwo powierzyć to zadanie nam. Gotujemy dla małych i dużych grup, nie ogranicza nas liczba osób. Jesteśmy w stanie przygotować obiad dla kilkudziesięciu osób.

Od lat jesteśmy jedną z wiodących firm oferujących katering w Lesku.

Niejednokrotnie klienci cieszyli się z „odciążenia” ich z obowiązku gotowania dla dużej grupy gości. Najczęściej po prostu cieszył ich fakt, że po całym poczęstunku nie musieli poświęcać czasu na sprzątanie. Tak, ugotujemy dla Państwa, przywieziemy gotowe dania, zaserwujemy,a po wszystkich wysprzątamy. Teraz mogą Państwo całkowicie poświęcić się swoim gościom nie zaprzątając sobie głowy częścią gastronomiczną. Czas spędzony z rodziną czy znajomymi jest przecież bardzo cenny. Kolejnym aspektem jest oszczędność. Jako lokal gastronomiczny z długą historią posiadamy kontakt z najlepszymi dostawcami produktów potrzebnych do gotowania więc otrzymujemy preferencyjne ceny na produkty najwyższej jakości. Przekłada się to także na ceny posiłków, które w ofercie kateringowej są bardzo atrakcyjne.

Obsłużymy przyjęcia okolicznościowe - urodziny, chrzciny, jubileusze, itp., spotkania firmowe w tym spotkania wigilijne, świąteczne czy impreza plenerowa z grillem, przygotujemy serwis na szkolenie czy konferencję.